Čtvrtý den ŠvP

31.05.2019 00:04

Zvířátkolympiáda

Naše dětičky coby zvířátka hned ráno oblékly sportovní dresy (včera vyrobená trička) a těšily se na zahájení Zvířátkolympiády. Příroda nám, ale ani tentokrát, nebyla nakloněna. Místo slibovaného sluníčka od rána mrholilo. Sportovat se moc nedalo, a tak si děti udělaly výlet za kamarády do jelení obory. Procházka byla pěkná, krmení jelenů také. Zapojily se i paní kuchařky, které uvařily netradiční vepřo, knedlo, zelo, a bramborové knedlíčky udělaly ve tvaru zvířátek. Děti z toho měly radost a oběd snedli i ti, kteří toto jídlo běžně nejedí. Odpolední sportovní disciplíny měly děti plnit v dětském letním parku a lanovém centru, ale kvůli vydatnému dešti bylo sportování přesunuto do tělocvičny. Po večeři se rozjel parádní mejdan. Všemi očekávaná diskotéka měla úspěch. Hudba, balónky, hry .... Poslední večer školky v přírodě se opravdu vydařil.